هنوز روسیه آلمان فوتبال جام کنفدراسیون ها

هنوز: روسیه آلمان فوتبال جام کنفدراسیون ها روسیه Football rosiyeh سوکر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فوتبالیست‌های بدشانس سال ۲۰۱۷

برخی از بازیکنان مشهور و بزرگ دنیا فوتبال در سال ۲۰۱۷ بدترین روزهای خود را سپری کردند.

فوتبالیست‌های بدشانس سال ۲۰۱۷

فوتبالیست های بدشانس سال ۲۰۱۷

عبارات مهم : بازیکن

برخی از بازیکنان مشهور و بزرگ دنیا فوتبال در سال ۲۰۱۷ بدترین روزهای خود را سپری کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، آخرین روزهای سال ۲۰۱۷ در حال سپری شدن هست. جهت بعضی از بازیکنان ۲۰۱۷ بدترین سال خواهد بود ولی بعضی دیگر شرایط کاملا متفاوتی را تجربه کردند. بازیکنان بدشانس تقریبا تمام فصل را از دست دادند که ضرب دیدگی و نیکمت نشینی از دلایل آن هاست. هم چنین بعضی از این بازیکنان از نظر سرمربیان ارزش فوتبال ارزش آخر یافته هست. در ادامه به فوتبالیست های بدشانس امسال اشاره می شود.

فوتبالیست‌های بدشانس سال ۲۰۱۷

کلودیو براوو

او کاملا تبدیل به دروازه بان دوم منچسترسیتی شده است هست. پپ گواردیولا با ادرسون قرارداد امضا کرد تا براوو را نیکمت نشین کند. دروازه بان اهل شیلی مدت وقت کم تری نسبت به فصل قبل بازی کرد. با این حال او توانست در بازی سه شنبه شب سیتی برابر لستر سیتی در جام اتحادیه چند پنالتی را مهار کند و شب خوبی داشته باشد.

رناتو سانچس

برخی از بازیکنان مشهور و بزرگ دنیا فوتبال در سال ۲۰۱۷ بدترین روزهای خود را سپری کردند.

سانچس پرتغالی که بعد از یورو ۲۰۱۶ به عنوان یک بازیکن آینده دار محسوب می شد اکنون حتی در فهرست ۱۸ نفره تیمش دیده نمی شود. بعد از این که بایرن مونیخ با این بازیکن قرار داد امضا کرد در امسال او را به صورت قرضی به سوانسی فرستاد. سانچس جایی در ترکیب تیم انگلسی ندارد و در زمستان نمی تواند با تیم دیگری قرارداد امضا کند چون در سوپرجام آلمان دقایقی جهت بایرن به میدان رفته است.

آردا توران

هافبک ترک هنوز بازیکن بارسلونا است ولی در این فصل حتی یک دقیقه هم جهت این تیم بازی نکرده هست. کلوب به دنبال فروش این بازیکن است ولی این اتفاق ساده نخواهد بود.

مانوئل نویر

فوتبالیست‌های بدشانس سال ۲۰۱۷

دروازه بان بایرن مونیخ در آخرین روزهای فصل گذشته آسیب دید و در شروع فصل دوباره دچار ضرب دیدگی شدید شد. او مدت هاست در میادین حضور ندارد.

توماس مولر

۲۰۱۷ سخت ترین سال جهت مهاجم آلمانی بود. او با ضرب دیدگی های زیادی همراه شد و نتوانست یک روند ثابت در بایرن مونیخ داشته باشد. مولر به همین خاطر گل های کمی به ثمر رساند.

برخی از بازیکنان مشهور و بزرگ دنیا فوتبال در سال ۲۰۱۷ بدترین روزهای خود را سپری کردند.

سانتی کاسورلا

بازیکن اسپانیایی آرسنال در سال ۲۰۱۷ دوباره با ضرب دیدگی رو به رو شد. او امیدوار است سال ۲۰۱۸ دوباره به میادین بازگردد.

فوتبالیست‌های بدشانس سال ۲۰۱۷

خاویر ماسچرانو

دوران هافبک آرژانتینی در بارسلونا آخر یافته هست. ماسچرانو سال آینده در لیگ چین پا به توپ خواهد شد.

جو هارت

او در این تابستان به منچسترسیتی بازگشت ولی گواردیولا دوباره دروازه بان انگلیسی را نخواست. سپس به وستهام رفت و در آن جا هم ذخیره آدرین شد. هارت اگر نتواند در سال آینده بازی کند ممکن است جام جهانی روسیه را نیز از دست دهد.

ماریو گوتسه

بازیکن آلمانی نخستین بازی فصل خود را بعد از یک ضرب دیدگی طولانی مدت در آگوست بازی کرد. با این حال اکنون شرایط خوبی در دورتموند ندارد.

روبین فان پرسی

مهاجم هلندی تقریبا تمام فصل آسیب دیده بود. اکنون ۳۴ سال دارد و افت کرده هست. عالی ترین فان پرسی اکنون به خاطره ها پیوسته است.

خسه

بازیکن اسپانیایی دوباره به لاس پالماس برگشت و هیچ درخششی نداشت. او در این فصل به صورت قرضی به استوک سیتی رفت و در آخرین بازی ها در فهرست ۱۸ نفره تیم انگلیسی هم جایی نداشت. ۲۰۱۷ بدترین سال دوران ورزشی اش بود.

نولیتو

بازیکن اسپانیایی در منچسترسیتی کاملا محو شود و به همین خاطر به سویا پیوست. با این حال نتوانست به دوران خوب خود بازگردد. او اکنون در ترکیب تیم اسپانیایی هم جایی ندارد.

نیکلاس گایتان

دومین فصل حضور هافبک آرژانتینی در اتلتیکومادرید بدتر از فصل نخست بود. او در برنامه های دیگو پابلو سیمئونه جایی ندارد و به احتمال فراوان در زمستان مادرید را ترک کند.

واژه های کلیدی: بازیکن | بازیکنان | دروازه بان | بایرن مونیخ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz