هنوز روسیه آلمان فوتبال جام کنفدراسیون ها

هنوز: روسیه آلمان فوتبال جام کنفدراسیون ها روسیه Football rosiyeh سوکر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تولید هزینه به جای ایجاد درآمد ، مهندسی معکوس در هیات مدیره استقلال

برخی از اعضای هیات مدیره کلوب استقلال نه تنها در ایجاد درآمد زایی جهت این کلوب توفیق نداشتند، بلکه با گفتارشان بر هزینه‌های این تیم افزودند.

تولید هزینه به جای ایجاد درآمد ، مهندسی معکوس در هیات مدیره استقلال

مهندسی معکوس در هیات مدیره استقلال/تولید هزینه به جای ایجاد درآمد

عبارات مهم : مهندسی

برخی از اعضای هیات مدیره کلوب استقلال نه تنها در ایجاد درآمد زایی جهت این کلوب توفیق نداشتند، بلکه با گفتارشان بر هزینه های این تیم افزودند.

به گزارش مهر، از جمله مهم ترین وظایف ذاتی اعضای هیات مدیره کلوب ها در فوتبال کشور عزیزمان ایران ایجاد درآمد جهت فوتبالی است که به ذاته درآمدزا نیست. ملاک جهت گزینش اعضای هیات مدیره ها در فوتبال کشور عزیزمان ایران دو چیز هست. پرسشها فنی و توانمندی در ایجاد درآمد. متولیان هیچ باشگاهی اعضای هیات مدیره ارزش را صرفا جهت نشستن در جلسه، دادن رای مثبت و منفی و انجام مصاحبه گزینش نمی کنند. کلوب استقلال هم از این قائده مستثنی نیست و قطعا مجمع این کلوب که وزارت ورزش باشد با همین رویکرد نفراتی را جهت حضور در هیات مدیره گزینش کرده است.

تکلیف جواد قراب در هیات مدیره این کلوب کاملا مشخص هست. وی که از پیشکسوتان این کلوب بوده عضو فنی هیات مدیره است و واجد شرایط ترین فرد در هیات مدیره در خصوص اظهار نظر فنی چه در جلسات و چه در صورت لزوم به صورت مصاحبه.

تولید هزینه به جای ایجاد درآمد ، مهندسی معکوس در هیات مدیره استقلال

اما از آنجایی که زمانی و ملکی فاقد سوابق فوتبالی بوده و قطعا واجد شرایط در تشخیص پرسشها فنی نیستند، طبیعتا حضور آنها به ایجاد فرصتهای درآمدزایی جهت کلوب مرتبط می باشد. به خصوص ملکی که سوابقی پر بار در امور بانکی و پرسشها اقتصادی دارد.

با این عنوان که آیا این اعضای هیات مدیره جهت کلوب ارزش درآمدزایی کرده یا نکرده اند کاری نداریم چون اطلاعات موثقی در این رابطه نیست. ولی آنچه مسلم است این که حسن زمانی یکی از اعضای هیات مدیره کلوب استقلال با واکنش‌ها و یا بهتر است بگوییم با گفتارش به جای ایجاد درآمد، جهت کلوب تولید هزینه کرده است.

برخی از اعضای هیات مدیره کلوب استقلال نه تنها در ایجاد درآمد زایی جهت این کلوب توفیق نداشتند، بلکه با گفتارشان بر هزینه‌های این تیم افزودند.

اخیرا AFC به علت مصاحبه وی علیه داور دیدار استقلال و العین حکم جریمه ۵ هزار دلاری صادر کرده و فرصتی هم جهت پرداخت این جریمه تعیین کرده که در صورت عدم پرداخت قطعا AFC تصمیمات جدیدتر و شدیدتری در این مورد خواهد گرفت.

در حالی AFC زمانی را جهت یک مصاحبه غیر کارشناسانه توبیخ و جریمه نقدی می کند که وی نه کارشناس داوری است و نه سخنگوی کلوب و نه حتی مسئولیتی در زمینه دفاع از منافع کلوب در لیگ قهرمانان آسیا دارد و از قوانین وضع شده است AFC جهت تیم های حاضر در این مسابقاات هم اطلاعی ندارد. قوانینی که یکی از آنها عدم اعتراض به پرسشها داوری هست. این نا آگاهی ها منجر به این شد تا AFC با اعمال جریمه ۵ هزار دلاری این عضو هیات مدیره کلوب استقلال را نقره داغ نماید.

به این ترتیب باید گفت در پاره ای مواقع بعضی از اعضای هیات مدیره کلوب استقلال با مهندسی معکوس به ایجای ایجاد وقت های درآمدی جهت کلوب شان، هزینه های غیر مترقبه ای را هم به تیم ارزش تحمیل می کنند.

تولید هزینه به جای ایجاد درآمد ، مهندسی معکوس در هیات مدیره استقلال

واژه های کلیدی: مهندسی | استقلال | استقلال | درآمدزایی | جریمه نقدی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz